שאלות נפוצות

אספנו מספר שאלות נפוצות כדי שנוכל לספק לכם תשובות מהירות , לחצו על החץ לתשובה מהירה.

יש לכם שאלה שלא ברשימה צרו איתנו קשר כאן ונחזור אליכם בהקדם.

אורנה קורנגולד יוצרת מפות שולחן עם דגש על עיצוב אופנתי ועדכני, איכות ופרקטיות מבדים שאינם מצריכים גיהוץ כלל. הבדים נבחרים בקפידה תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות הבד (משקל וצפיפות).

תשומת לב מיוחדת מוקדשת לתפירה ברמה גבוהה ולגימור מושלם. הקולקציות מתעדכנות מספר פעמים בשנה ומותאמות למגמות העיצוב בעולם. הקפדה על כל הפרטים הללו תורמת למראה המוקפד והייחודי  של המפות של אורנה קורנגולד, הן מונחות באלגנטיות וברכות על השולחן והופכות כל ארוחה רגילה לאירוע חגיגי. בנוסף כל מפה נמכרת באריזת מתנה מבד התואם את המפה מעוטרת בסרט סאטן החובק אטיקט אינפורמטיבי ,דבר שהופך את המפות של אורנה קורנגולד למתנה ייחודית לאנשים שאתם אוהבים.

ממש אין צורך. יש לכבס (רצוי מיד לאחר השימוש) במכונת כביסה ב 30 מעלות, אפשר לייבש במייבש ואין צורך בגיהוץ.

לקבלת טיפים, לשמירה על המפה שלכם נקיה ומוכנה תמיד לשימוש,  הכנס/י להוראות טיפול למידע נוסף.

כמובן. יש לכבס את המפה מיד לאחר השימוש והכתמים יוסרו בקלות.

אם אין כוונה לכבס את המפה באותו היום כדאי  לרסס את הכתם מיד במסיר כתמים. הכנס/י להוראות טיפול למידע נוסף.

אפשר לראות ולקנות את המפות בחנויות לכלי בית ומתנות ברחבי הארץ.

לחץ/י כאן למציאת החנות הקרובה לביתך. המפות ניתנות לרכישה גם בחנות האונליין שלנו. מצורפות תמונות שיסייעו לכם להתרשם ממפה פרוסה על שולחן או מתצלומי תקריב כדי לקבל מושג על הטקסטורה של הבד.

 ניתן להשיג מפות עגולות בקוטר:

150 ס"מ, 170 ס"מ, 180 ס"מ

לחץ/י כאן לצפייה במפות עגולות

במידה ואינכם מרוצים מהמוצר ניתן להחליפו עד 14 יום מיום הקנייה, או לקבל החזר כספי עד 14 יום מיום הקנייה. יש להציג חשבונית קנייה ולהחזירו באריזה המקורית ובדואר רשום. אין לעשות שימוש במוצר אם ברצונכם להחזירו. עלות המשלוח על הלקוח.סכום ההחזר יועבר לכרטיס האשראי שלכם מיד לאחר קבלת המוצר בשלמותו.  אורנה קורנגולד שומרת לעצמה את הזכות שלא להחליף מוצר או לזכות בגינו, במידה ואינו עומד בתנאי מדיניות החלפות והחזרות.